غزه غرق در خون هم خدا دارد .فلسطین آزاد می گردد.

امروز مقاومت اسلامی مسلمانان غزه لبیک به پیام عاشورای حسینی است

بی‌بی‌سی با انحراف افکار عمومی از راهپیمایی قدس خود را بی اعتبار کرد

اولین همایش فراکسیون بیداری اسلامی مجلس/
ضرغامی: بی‌بی‌سی با انحراف افکار عمومی از راهپیمایی قدس خود را بی اعتبار کرد

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان صدا و سیما تاکید کرد: در جریان تحولات اخیر منطقه، کسانی که خالصانه از انقلاب‌های مردمی و اسلامی حمایت کردند، در افکار عمومی جایگاه ویژه یافتند و در سایه صداقت رسانه‌‌های مستقل و انقلابی صدای حق شنیده شد.

-------------------------------

سید عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در نخستین همایش فراکسیون "بیداری اسلامی" که در حسینیه الزهرا (س) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد، تشکیل فراکسیون بیداری اسلامی توسط نمایندگان مجلس در شرایط سیاسی - اجتماعی پیچیده فعلی را اقدامی خوب، ارزشمند و پر برکت توصیف کرد.

وی با اشاره به رئیس رسانه ملی در خصوص آغاز بیداری اسلامی در منطقه گفت: امروز حرکت‌های بنیادین توصیه‌ حضرت امام (ره) برای ساختن جامعه توسط آحاد ملت در هر موقعیت و مسئولیتی که قرار دارند، تصریح کرد: اگر همه به توصیه حضرت امام توجه کنیم و هر کس در هر جایی که خدمت می‌کند، به فکر سازندگی باشد، مایه برکت خواهد بود و مشکلات حل می‌شود.

انقلاب اسلامی که توسط حضرت امام (ره) صورت گرفت و آثار آن به خوبی در حرکت بیداری اسلامی ملت‌های منطقه مشهود است.
 
ضرغامی افزود: حرکت بیداری اسلامی با خودسوزی یک جوان تحصیلکرده تونسی آغاز شد و آنقدر پرشتاب و فزاینده بود که تحلیل‌گران غربی از تحلیل درست آن عاجز ماندند و بسیاری از تحلیل‌ها و نظریه‌های آنها به سرعت نادرستی خود را نشان می داد و دچار تناقض گویی شدند.

وی ادامه داد: آنها همواره تلاش می کنند تهدیدات را به فرصت تبدیل کنند و این بار هم با استفاده از انواع شیوه‌ها و روش های رسانه‌ای و در واقع با سوار شدن بر موج بیداری اسلامی، دستاوردهای این حرکت را خنثی کنند. 

ضرغامی خاطرنشان کرد که حرکت بیداری اسلامی مردم منطقه، حرکتی زیربنایی و الهی است که بسیاری از توطئه‌ها و حیله‌های دشمنان را خنثی می کند.

رئیس رسانه ملی گفت: در جریان بیداری اسلامی بسیاری از رسانه‌های مستقل که شاید پیش از این مخاطب محدودتری داشتند، به خاطر مواضع فریبکارانه و دروغ‌پردازی های شبکه‌های خبری نظام سلطه، به سرعت در جذب مخاطب رشد کردند.

ضرغامی از شبکه "العالم" صدا و سیمای جمهوری اسلامی به عنوان یکی از شبکه‌های مستقل یاد کرد که در جریان بیداری اسلامی با اطلاع‌رسانی دقیق و سریع از تحولات مصر بعد از سرنگونی فرعون و دیکتاتور این کشور، اعتماد افکار عمومی را به خود جلب کرد.

وی تصریح کرد: در جریان تحولات اخیر منطقه، کسانی که خالصانه از انقلاب‌های مردمی و اسلامی حمایت کردند، در افکار عمومی جایگاه ویژه یافتند و در سایه صداقت رسانه‌‌های مستقل و انقلابی صدای حق شنیده شد.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به سکوت مطلق رسانه‌های غربی در برابر راهپیمایی عظیم و باشکوه روز قدس امسال در سراسر دنیا، اظهار داشت: شبکه BBC فارسی برای تحت‌الشعاع قرار دادن حرکت عظیم ملت‌ها در روز قدس به سوژه‌های بسیار بی ارزش و دروغ‌پردازی متوسل شد و با مصاحبه با واماندگان سیاسی برای زنده‌‌کردن موضوعات کهنه که مربوط به دو سال پیش بود، اعتبار خود را کامل از بین برد.

ضرغامی افزود: برخی شبکه‌های فارسی زبان مدت‌هاست برای سرپا نگه‌داشتن خود به روش های غیر حرفه‌ای متوسل می شوند و شبکه‌های خبری آنها در اقدامی بی سابقه فیلم و سریال پخش می کنند و حتی گوینده‌های خبری هم از روش های غیر اخلاقی و اروتیک برای جذب مخاطب استفاده می کنند.

وی اضافه کرد: شبکه‌های غربی که همه تلاش خود و ظرفیت‌ های حرفه‌ای را برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی به کار گرفته بودند، امروز در حالی شکست مفتضحانه خورده‌اند که اگر به جای اتکا به روش های غیر حرفه‌ای تنها به ذکر واقعیت‌های ایران بپردازند، می توانند نیمچه اعتباری برای خود کسب کنند.

"این یک واقعیت است که آنها با وجود آن همه مراکز تحقیقی و پژوهشی و مدل های پیشرفته ارتباطی از درک واقعیت‌ ها عاجزند و دلیل عقب‌ماندگی آنها از حرکت بیداری اسلامی و غفلت آنان از تحولات امروز نیز همین است".

ضرغامی یادآور شد: رسانه‌های بیگانه که در عاشورای 88 تصاویر معدودی فریب خورده و واداده که به مقدسات اهانت کردند را پخش کردند، غافل بودند که این کارشان نتیجه معکوس خواهد داشت و از این رو تمام تلاش های رسانه‌ای آنها شکست خورد.

رئیس رسانه ملی گفت: گستردگی حرکت امروز بیداری اسلامی نشان از پر برکت بودن این کار دارد که حضرت امام (ره) سنگ بنای آن را گذاشتند و خداوند به حرکت‌های اسلامی برکت می دهد و یقینا این حرکت‌های با اخلاص نتایج خوبی خواهد داشت.

وی افزود: امروز نگاه‌ها به سوی جمهوری اسلامی است و دشمن بیش از پیش تلاش می کند تا جمهوری اسلامی را الگویی ناموفق و ناکام نشان دهد و در این شرایط وظیفه خطیر همه این است که تصویر کارآمد  نظام و کشورمان را نشان دهیم.

ضرغامی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری در دیدار اخیر ایشان با اعضای دولت مبنی بر گذشت در امور مربوط به قوا، تصریح کرد: تنازعات و تخاصمات، آب به آسیاب دشمن ریختن است و رهبری نیز، همگان را به گذشت در عین حفظ اصول و مواضع سفارش فرمودند.

وی خاطر نشان کرد: برخی تصور می کنند اقتدار این است که سریعا در برابر دیگران موضع‌گیری کنیم اما اگر در کشور نهضت گذشت و اغماض و عبور از آنچه تصور می کنیم حق ماست، راه اندازیم، بسیاری از مشکلات حل می شود و این وظیفه‌ای همگانی است.

رئیس سازمان صدا و سیما، به همه کسانی که درایت و بصیرت دارند و دلسوزند، توصیه کرد برای پرهیز از تنازعات از مسائلی که پیش می آید عبور کنند و در خاتمه متذکر شد: اگر همه نگاه متعهدانه داشته باشیم و از مسائلی که باعث ایجاد گره در کارها می شود بگذریم، می توانیم الگویی موفق از خود ارائه دهیم.http://farsnews.com

+ جلیل محمودی ; ٧:۳٧ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۸
    پيام هاي ديگران ()   

فریاد امت اسلامی در اقصانقاط جهان در روز جهانی قدس

حضور مراجع تقلید در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضرات آیات عظام تقلید مکارم شیرازی، نوری همدانی، هاشمی شاهرودی ، آیت الله ابراهیم امینی و جوادی آملی در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر مقدس قم شرکت کردند.
به گزارش ایرنا، راهپیمایان روز جهانی قدس که مراجع عظام را در میان خود دیدند، با سر دادن شعارهایی در حمایت از مردم فلسطین و انزجار از جنایات اسرائیل، از حضور این عزیزان در میان خود ابراز خوشحالی کردند.
در همین حال حضرات آیات عباس کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، هادوی تهرانی عضو بعثه رهبر معظم انقلاب، محمدجواد فاضل لنکرانی رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار، حجت الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه موقت قم، حجت الاسلام سقای بی ریا رئیس دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی و استاندار قم نیز در این مراسم باشکوه حضور داشتند.
گفتنی است علی لاریجانی نماینده مردم قم و رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه ای، علت عدم حضور خود در این مراسم را بروز کسالت توصیف کرده بود.

ادامه مطلب
+ جلیل محمودی ; ۱۱:۱٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٥
    پيام هاي ديگران ()   

روز قدس

مسجد الاقصی حقیقی کدام است؟ +عکس

تصویر مسجد از پایگاه خبری تحلیلی سحر http://saharnews.ir/

روز قدس یک روز نیست روز قدس یک فرهنگ است روز قدس فرهنگ مقاومت است فرهنگ ازادی است  مقاومت مستضعفان در برابر مستکبران مقاومت جنود الله در برابر جنود شیطان آزادی فلسطین از چنگال  صهیونیسم بین الملل روز قدس روز بین المللی اسلام است .

ملت بزرگ ایران اسلامی بنا به فرمان  بت شکن قرن و مجدد اسلام ناب در قرن بیستم  حضرت امام خمینی قدس سره مسأله آزاد سازی فلسطین از چنگال باصطلاح دولت غاصب ددمنش اسرائیل وجه همت خویش قرار داده با سر دادن سرود مقاومت و آزادی ((نحن مقاومون )) و با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل  همراه با دیگر مسلمان و آزادی خواهان جهان انزجار و تنفر خود را از صهیونیسم بین الملل ( رژیم سیاسی آمریکا واسرائیل غاصب و رژیمهای سیاسی اروپائی و خود فروخته منطقه اعلام مینمایند.مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل

ای عاشقان ایران اسلامی و امت اسلامی وعده دیدار مان روز جمعه روز قدس همه با هم مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل .برای اطلاع بیشتر به ادامه مطلب از پایگاه خبری تحلیلی سحر مراجعه شود

ادامه مطلب
+ جلیل محمودی ; ٦:٢٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢
    پيام هاي ديگران ()