غزه غرق در خون هم خدا دارد .فلسطین آزاد می گردد.

امروز مقاومت اسلامی مسلمانان غزه لبیک به پیام عاشورای حسینی است

سخنی با حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام

باسمه تعالی  

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین یابن رسول الله یا حجت الله علی خلقه

ای حسین ، ای زلال ایمان ، ای بزرگ مرد عرفان ،  هنوز شیعیانت  از گریه هایت  در عرفات  درهنگام  ترک حرم وبدل حج تمتع  به حج عمره  و آهنگ کربلا  و دعای عرفاتت نالانند ، ای زاده زهرا ، ای محو عشق  معبود ، عشق را هم باید از تو آموخت ، و مناجات و صمیمیت را و عبودیت را . و خدا راهم باید از دعای عرفه ات شناخت .

ای حسین چه گفتی ، چه خواندی ، و چه کرده ای ، که  بعد از گذشت بیش از هزار سال  دشت عرفات از نام تو عرفان دارد ،   حاجیان در  فضای آن از بوی  عطرت سرمستند و کربلایت مطاف دلهای عاشقان خداجوی  بی شمار.

اماما ، ای فرزندِ  رسول خداصای سرور آزادگان و آزاد مردان و آزاد اندیشان  ، جهان انسانیت برای رهائی از ظلم وستم یزیدیان زمانشان   ،  از قیام  و حماسه عاشورایت درس آموخته اند و بر علیه هرچه ستم و ستمکاری است می شورند و شیعیانت  نیز در طول تاریخ  با برگزاری مراسم عزاداری ، حماسه عاشورایت را گرامی داشته و می دارند .

ای سرور آزادگان  ، ای سالار شهیدان  آن روز  که مکه را به امر خدا  ترک کردی ،و بسوی کوفه آهنگ  سفر نمودی  فرمان  قتلت را  حاکم  شرابخوار و بوزینه باز و ظالمی که خود را خلیفه مسلمین می پنداشت  صادر و تائید کرد . و لی  دو سال پی در پی است که در ماه  محرم  و سالروز نهضت عاشورائیت  قداره بندان ،حاکمان ظلم و جور ، استکبارجهانی  دشمنان دیرینه دین جدت رسول خدا صلی الله علیه و آله  وسلم  ، یک روز (محرم 1429 بهمن ماه 1386) با رقص شمشیر و قهقهه مستانه  بوش جنایتکار ، رئیس جمهور آمریکا  که از دستانش  خون مسلمانان مظلوم و بی پناه افغانستان و عراق  و ...  می چکد ،  در پایتخت  یکی از کشورهای اسلامی عربی با تائید حاکم ان کشور  فرمان  ، حمله کشتار دستجمعی مردم ستم دیده و آواره از وطن فلسطینی را  در غزه مظلوم صادر می کند و این فرمان ننگین نیز مورد تائید بعضی  دیگر از دولت نامردان کشورهای اسلامی عربی قرار می گیرد  عده زیادی از زنان و کودکان و جوانان و مردان  مسلمانان فلسطینی در غزه شهید  و خانه های زیادی ویران می گردد و جهان انسانیت را عزادار نمودند  ،  که تحت فشار افکار عمومی  جهان  ، استکبار جهانی مجبور به پذیرش آتش بس آنهم با در نظر گرفتن منافع اسرائیل  غاصب ددمنش نامشروع . هنوز قلوب مسلمین از جنایات دژخیمان  اسرائیل عاصب و ضد بشر  جریحه دار است که  بازهم تاریخ تکرار می گردد  و جنایتی هولناکتراز قبل را آغاز می کند ، اینبار   ( محرم 1430 دیماه 1387 )  دشمنان انسانیت  صهیونیسم  نقشه کشتار هدفمند و نسل کشی مسلمانان فلسطسن در غزه را  بجرم مسلمانی  و مقاومت در برابر اشغالگرانِ سرزمین اسلامیشان  ،  طراحی می کنند

 

در این مرحله ، فرمان آتش و حمله  انگاه صورت می کیرد ، که گیلاس های ... در مجلس گفتگوی ادیان به ریاست بوش جنایتکار (نماینده استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل وریاست جمهور آمریکا ) و با حضور تنی چند از سردمداران کشورهای باصطلاح مسلمان عرب  و تعدادی از مفتیان خود فروخته که خود را به ناحق اهل سنت و جماعت می نامند و داعیه رهبری سیاسی و دینی امت اسلامی را در سر می پرورانند و با همراهی نخست و زیر رژیم غاصب و نامشروع اسرائیل در آمریکا بهم خورد  و جامها به سلامتی صهیونیسم بین الملل نوشیده شد  (با رقص جامها )، به فرمان بوشِ سرمست از باده الکل و قدرت  و تائید  بعضی ازحاکمان میخواره  مسلط بر مسلمین حاضر در این مجلس  ، صادر شد  وچراغ سبز بخاک و خون کشیدن مسلمانان مظلوم و بی پناه فلسطین به ددمنشان اسرائیل از حلقوم نا پاک خائنان به ملت عرب و امت اسلامی نشان داده شد  .  اینک دژخیمان اسرائیلی از طریق هوائی دریائی و زمینی  با خیالی آسوده از اعتراض بعضی ازکشورهای عربی منطقه بی مهابا با بمب های خوشه ای و حرارتی شهرها و ابادی ها را بمباران ومنهدم می نمایند و از طریق دریا و زمین غزه را محاصره و به نسل کشی ملت قهرمان و آواره فلسطین مشغولند و . و ناشران قرآنهای نفیس  ، با نادیده گرفتن آیات قرآن  ، سرمست از باده محبت و دوستی دشمنان تا بن دندان مسلح اسلام و قرآن با سکوت مرگبار خود ، برای اسرائیلیان غاصب و دشمن انسانیت هورا می کشند وغیرت و عزت  عربی و دینی خود را در پای بت استکباری جهان قربانی نموده اند ، و در پنهان هزینه های وحشی گری و نسل کشی ملت فلسطین را از جیب مسلمانان غافل کشورشان می پردارزند . روزی با رقص شمشیر و روزی دیگر با رقص جام ها خون مردم مظلوم فلسطین یه زمین ریخته می شود . 

اماما ، ای سالار شهیدان . این بار خائنان به امت اسلامی و ملت عرب  بی شرمی و بی حیائی را  پیشه کردند وبا کمک کردن به اسرائیل راههای کمک رسانی  به مظلومین را نیز بسته اند  . و در راهپیمائیهای که توسط مسلمانان کشورشان در اعتراض به کشتار مسلمین غزه صورت می گیرد بجای اینکه دشمنان اسلام و قرآن را هدف بگیرند ، آتش بروی مسلمانان می گشایند واجتماع  مسلمانان  بی گناه  را بخاک و خون می کشند .

اماما ای سرور و مقتدای آزادگان بشریت . مردم مظلوم و بی دفاع غزه در دفاع از عقیده وناموس و کاشانه خود و سرزمین اسلامیشان  با بهره گیری از پیام رهائی بخش عاشورائیت  ایستاده اند و عاشقانه شهادت را می پذیرند و دست بیعت با دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین نمی دهند .

اماما ، امسال شیعیانت در ایران اسلامی و دیگر نقاط جهان مراسم سوگواریت را در حالی بر پای میدارند که کودکان و زنان و مردان مظلوم فلسطینی  در غزه ،  بجرم مقاومت و پایداری در برابر اسرائیل خبیث و نامشروع غاصب ، در خاک و خون می غلطند ،  این فاجعه انسانی یاد آور عاشورائی دیگر از ددمنشی یزیدیان زمان ما است .

ای سرور و مولای آزادگان  ، مقاومت غزه با همدلی امت جدت صلی الله علیه و آله  ، با در س آموزی از پیام رهائی بخش عاشورایت ، تسلیم ذلت و وخواری در برابر دشمنان  نمیشوند و از مجاهده در راه خدا تا پیروزی کامل باز نمی ایستند .

اماما ما نیز در انتظار منتقم حقیقی خونت و خون شهیدان از آدم  تا کربلای غزه ، فرزند برومندت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف هستیم و در برابر زورگویان و دژخیمان و یزیدیان زمان  ، آمریکای جنایتکار و صهیونیسم بین الملل می ایستیم و تن به ذلت نمی دهیم که درس آزادگی را در مکتب عاشورائی تو آموخته ایم و با امر به معروف و نهی از منکر زمینه را برای ظهور دولت کریمه واحد جهانی به رهبری فرزندت امام مهدی عج آماده می سازیم ، مقاومت امت اسلامی ایران ، لبنان ، عراق ، ، افغانستان ، فلسطین و بیداری جهانی و پشتیبانی دیگر ملتها ی جهان  از مقاومت اسلامی از مظلومان در برابر مستکبرین نشان از طلیعه آمادگی جهان برای پذیرش ظهور دولت واحد جهانی به رهبری منقم حقیقی خون شهیدان است .

اماما ، ای آموزگار آزادی ،ای قافله سالار عاشقان کوی دوست ، ای ثارالله ،  ایام شهادتت و شهادت   فرزندانت  وبرادرانت  و یارانت بخصوص سالار و سپهدار لشکر عاشورائیت حضرت عباس علیه السلام  و شهادت مظلومانه امت جدت در کربلاهای غزه  ، عراق و افغانستان و ...  را به پیشگاه جدت رسول خدا صلی الله علیه  آله  و مظلومه تاریخ مادرعزیزت زهرای مرضیه سلام الله علیها و و یگانه مظلوم تاریخ پدرت امیر المومنین وارث انبیاء و اوصیاء علی بن ابیطالب علیه السلام  و به محضر مقدسِ فرزند برومندت ، منتقم حقیقی خونت و خون همه شهیدان ، آخرین وارث غدیر و نبوت  و وارث   ائمه معصومین  سلام الله علیهم اجمعین ، حضرت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و همه مسلمین جهان و غدیریان عاشورائی منتظر  تسلیت و تعزیت عرض نموده ،  شکست و خذلانِ اسرائیل ددمنش ، و نابودی  استکبار جهانی آمریکای جهانخوار و صهیونسیم بین الملل را از درگاه خداوند قهار مسئلت می داریم .

                    اللهم عجل لولیک الفرج والنصر والعافیه

                                                 لبیک یا حسین

+ جلیل محمودی ; ۱٠:٤٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/۱٠/٢۳
    پيام هاي ديگران ()