غزه غرق در خون هم خدا دارد .فلسطین آزاد می گردد.

امروز مقاومت اسلامی مسلمانان غزه لبیک به پیام عاشورای حسینی است

هولوکاست خیالی

با تشکر از برادر ارجمند و فرهیخته ام جناب دکتر فرهاد زارعی قنواتی . مطالب ذیل را در مورد نسل کشی مسلمانان غزه و هولوکاست خیالی جلب می نمایم

 
هولوکاست واقعی ؛ هولوکاست خیالی !  
  ساعت ۱٠:۴٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۶ دی ۱۳۸٧    
 

امروز بیست روز از جنایات ضد بشری رژیم

 اشغالگر  در باریکه غزه می گذرد . در ساعات پایانی روزی که بسیاری از مردم دنیا غرق در زندگی عادی و روزمره خود بودند اتفاقاتی به وقوع پیوست که وجدان هر انسان بیدار و آزاده ای را به درد  آورد . نسل کشی آشکار در قرن ٢١ و به شهادت رساندن کودکان ، زنان و مردمان مسلمانی که تنها جرمشان اول مسلمانی و سپس شرکت در دمکراسی و رأی به حکومت دلخواهشان می باشد .

مدعیان حقوق بشر و همانان که انتخاب سگ دخترشان مهم تر و ارجح تر از وزیر بازرگانی کشورشان می باشد  و همانان که مدعی دارا بودن قدیمی ترین مجالس قانونگذاری اروپا و جهانند همگی و همگی با چشمانی بسته قانون عدم صحبت و تحقیق درباره هولوکاست را در کشور خود اجرا می کنند ! اما کشتار بی رحمانه کودکان و زنان هولوکاست نیست ! حمله به مراکز کمک رسانی سازمان ملل ( انروآ ) ، حمله به مراکز هلال احمر ، حمله به بیمارستانها و پناهگاههای کودکان ، حمله به مراکز رسانه ای و خبر نگاران ، استفاده از گازهای خفه کننده ، بمبهای فسفری ، بمبهای خوشه ای ، بمبهای اورانیومی و ... هیچ کدام هولوکاست نیست ! چرا که اینجا غزه است اینجا مسلمانی جرم است و اینجا آزادگی به مذاق حکام سر سپرده ، خائن ، بی ریشه و خوشگذران عربستان و مصر و اردن و ... خوش نمی آید .

مدعیان صلح ، برندگان جوایز به اصطلاح صلح نوبل از کوچکترین اظهار نظری درباره هولوکاست واقعی غزه خودداری می نمایند چرا که افسانه آشویتس خیالی به دستور اربابان صهیونیست و یهودی از خون کودکان و زنان مسلمان بی دفاع غزه مهم تر و ارجح تر است .

آری زبان و قلم عاجز از گفتن و نوشتن این همه جنایات هولناک و نسل کشی واقعی خجالت زده اند اما وجدان  حکام عرب بی ریشه ، جنایتکاران آمریکایی و خون خواران انگلیسی در خواب زمستانه و مست از پیروزی ظاهری ... اما فردا روشن است و جوشش خون کودکان ، زنان و مردان آزاده ای که امروز در غزه به جای همه آزادگان عالم بر روی زمین پاک سر زمین موعود ریخته می شود ، نوید آزادی قدس شریف و سرزمین مقدس فلسطین را فریاد می زنند ... آری فردا نزدیک است .     انشا الله

  ... همه با هم دست به دعا بر داریم ...                                            

 

+ جلیل محمودی ; ۱۱:٠٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/۱٠/٢٧
    پيام هاي ديگران ()