غزه هم خدائی دارد غزه هم آزاد میشود واسرائیل نابود

 
اعتراضات داخلی اسرائیل به کاخ سفید رسید

خبرگزاری فارس: گروهی از هنرمندان یهودی-صهیونیست با برگزاری تظاهرات اعتراض‌آمیز در مقابل مقر کاخ سفید در واشنگتن همبستگی خود را با تظاهرات‌کنندگان در فلسطین اشغالی اعلام کردند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی "هاآرتص "، گروه‌های یهودی امروز در مقابل کاخ سفید با برگزاری تظاهراتی همبستگی خود را با تظاهرات‌کنندگان اسرائیلی در فلسطین اشغالی اعلام کردند.

بر اساس این گزارش گروهی از هنرمندان یهودی-صهیونیست نیز که از نیویورک آمده بودند به جمع تظاهرات‌کنندگان در مقابل کاخ سفید پیوستند.

یکی از تظاهرات‌کنندگان به نام "یارون عتر " در این خصوص گفت: ما راهپیمایی خود در اطراف کاخ سفید را آغاز کردیم و به منظور اعلام همبستگی با تظاهرات‌کنندگان در اسرائیل پلاکاردهایی مشابه پلاکاردهای آنها با زبان عبری حمل می‌کردیم که بر روی آنها نوشته شده بود "ما خواهان عدالت اجتماعی هستیم ".

این در حالی است که نمایندگان جنبش اعتراضات اجتماعی در رژیم صهیونیستی خواستار برگزاری تظاهرات بزرگی در روز شنبه در همه شهرهای فلسطنی اشغالی شدند و اعلام کردند که اعتراض خود را شدیدتر می‌کنند.

هفته گذشته روز شنبه نیز هزاران نفر که جمعیت آنان نزدیک به 200 هزار نفر تخمین زده شد در بیش از 11 شهر فلسطین اشغالی از جمله حدود 60 تا 70 هزار نفر در تل‌آویو علیه دولت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم تظاهرات کردند. چادر تحصن کنندگان در تل‌آویو شهرهای مختلف رژیم صهیونیستی از سه هفته تاکنون هنوز برپاست.

انتهای پیام/.++http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9005130456

 

/ 0 نظر / 76 بازدید