غزه در‌آتش می سوزد

مطلبی را که ذیلا مطالعه می فرمائید از وبسایت گرانسنگ آیات آسمانی

کپی شده است

کجایند مدعیان دروغین حقوق بشر!!!

 از « گلدامایر » نخست وزیر اسبق رزیم وحشی پرسیدند بدترین و بهترین روز عمر سیاسیت چه روزهایی بوده ؟
پاسخ داد :" بدترین و شوم ترین روزعمرم روزی بود که مسجد الاقصی را به آتش کشیدیم . و بهترین روز عمرم فردای روزی بود که مسجد را به آتش کشیدیم ."
پرسیدند دلیل چیست ؟
گفت :" روزی که مسجد الاقصی را به آتش کشیدیم از وحشت و ترس اینکه مسلمانان دنیا همه ما را قلع و قمع کنند و همه ما را به دریا بریزند به خود میلرزیدیم .
و بهترین روز عمرم فردای آن روز بود که دیدیم حتی نفسی از کشورهای مسلمان برای اعتراض به ما در نیامد ."

 

غزه همچنان در آتش و خون می سوزد.

برای نابودی اسرائیل احتیاجی به بمب اتم نیست. همان طور که امام راحل فرموده اند، اگر هر کدام از مسلمانان یک سطل آب روی اسراییل بریزند، این رژیم غاصب محو خواهد شد. مهم اتحاد و همبستگی میان مسلمانان است.

 

رسول خدا (ص) فرمودند:
»من سمع رجلا ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم‏«
هر کس فریاد مسلمانی را بشنود که درخواست کمک کرده و او را اجابت نکند مسلمان نیست.

 بمب گوگلی غزه را مشاهده کنید. 

کربلای امروز ، غزه است و اسلام امروز ، مظلوم ­تر از آنچه در ۶۱ هجری بود. یزید امروز ؛ آنکه فرمان کشتن مسلمانان میدهد، عمر سعد امروز ؛ هر آینه همان که می­ کشد برادر و خواهرانمان را در غزه و قانا و کابل و بصره و …، و حسین امروز؛ همان که دست به کمر زده از کمبود یاور و فراق یار ، و ما حسینیان ؛ خوابیده و تکیه زده بر دیوار ، که «مردی از خویش برون آید و کاری بکند.» ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

کپی شده از وبسایت وزین http://nujomi.persianblog.ir/post/45

/ 1 نظر / 18 بازدید
محقق

سلام بزرگوار به امید روزی که بانگ جائ المهدی و انا المهدی در جهان طنین انداز شده و ریشه فاسقان و غاصبان روی زمین بر چیده شود. امروز روز عاشورا و غزه سرزمین کربلاست! کربلائیان چشم امید به دوستان و محبانشان دارند. چه کنیم تا در این آزمون شرمسار نشویم. از اینکه مطلب ناقابل بنده را قابل درج در وبلاگ وزینتان تشخیص دادید کمال امتنان را دارم. یا حق[خداحافظ]